Leontienhuis genomineerd voor Appeltje van Oranje 2025

Met trots mogen we delen dat het Leontienhuis genomineerd is voor het Appeltje van Oranje 2025!

Uit de 348 aanmeldingen, zijn 50 kanshebbers geselecteerd en wij horen daarbij! Deze prestigieuze prijs van het Oranje Fonds wordt jaarlijks uitgereikt aan initiatieven die op een bijzondere manier bijdragen aan een sterkere en inclusieve samenleving.

Het thema van dit jaar is ‘Onmisbare schakels-de kracht van sociale initiatieven, en wij zijn vereerd dat ons werk voor mensen met een eetstoornis en hun naasten wordt erkend.

In het Leontienhuis bieden we een veilige plek waar herstel, begrip en steun centraal staan. Dankzij onze vrijwilligers, professionals en iedereen die ons steunt, kunnen we blijven werken aan een toekomst met meer bewustwording, begeleiding en hoop.

Stem op het Leontienhuis
Projecten als Stichting Leontienhuis zijn een onmisbare schakel. Dat is al een bijzondere prestatie op zich, maar er zijn slechts drie Appeltjes van Oranje te vergeven. Het aantal stemmen dat de kanshebbers krijgt, bepaalt mede wie er doordringt naar de laatste tien nominatieplaatsen. Het project dat de meeste stemmen in de wacht sleept, gaat in elk geval door naar de laatste tien. Hieruit wordt door een jury uiteindelijk drie winnaars gekozen.
Uw steun is hierbij voor ons enorm belangrijk! Tussen 19 en 28 mei kunt u stemmen op onze speciale stempagina www.appeltjevanoranje.nl/leontienhuis. Alvast dank voor uw stem en deelt u deze pagina ook met vrienden en/ of familie?

Samen maken we het verschil! 

Wegwerkzaamheden

Vanaf 15 november t/m 28 november wordt er aan de B weg gewerkt en wordt deze opnieuw geasfalteerd. Dit betekent dat het Leontienhuis met de auto deze periode niet direct bereikbaar is. Met de fiets blijven we wel bereikbaar. Auto’s kunnen geparkeerd worden in de woonwijk direct achter het Leontienhuis. 

Ons advies is om de ‘Baronessenhof’ in te voeren in de navigatie en in deze straat de auto te parkeren. Steek vervolgens het bruggetje aan het einde van de straat over en ga naar rechts. Je loopt vervolgens tegen de achterzijde van het Leontienhuis aan. Loop links om de tuin heen om bij de hoofdingang te komen.