Charity Walk 21 september 2025
Charity Walk 21 september 2025

Samen lopen tijdens de Charity Walk

Op zondag 21 september wandelen we met elkaar voor het Leontienhuis. De route is 8,5 km. Geen prestatietocht, maar een gezellige dag waarop saamhorigheid centraal staat! 

Voor wie?

Voor deelnemers van het Leontienhuis, familieleden, vrienden, collega’s en iedereen die zich verbonden voelt met het thema eetstoornis en herstel. Of je nu zelf herstellende bent, iemand kent met een eetstoornis, of meeloopt als steun, het Leontienhuis een warm hart toedraagt… je bent welkom. 

Terugblik Charity Ride en Walk 2024

Voor inschrijven klik je hier! 
Vragen? Mail naar:
info@leontienhuis.nl

Waarom we dit doen

We wandelen om geld in te zamelen voor het Leontienhuis, maar óók om met elkaar te laten zien dat niemand er alleen voor staat. Het Leontienhuis is afhankelijk van donaties. We ontvangen geen structurele subsidies en draaien grotendeels op vrijwilligers. We begeleiden honderden mensen per jaar. Iedereen is welkom en kan op korte termijn terecht. 

We willen dit belangrijke werk voortzetten én uitbreiden. En daar is geld voor nodig. Elke bijdrage, groot of klein, helpt ons hierbij. Meedoen maakt het verschil! 

Programma van de dag

  • 10.00 uur Ontvangst
  • 10.30 uur Gezamenlijke start wandeling (circa 8,5 km)
    Tussenstop met drinken, fruit en iets lekkers
  • Circa 13.00 uur Aankomst bij het Leontienhuis
  • 13.00 uur Mogelijkheid om iets te eten (tegen kleine vergoeding)
  • Vanaf 13.00 uur Bekendmaking opbrengst. Gezelligheid, rondleidingen en muziek
  • 16.00 uur Einde

Schrijf je nu in 

Voor deelname aan de Walk betaal je een klein bedrag aan inschrijfgeld, namelijk € 15,- Daarmee dekken we de organisatiekosten.

Daarnaast is het de bedoeling om op jouw persoonlijke actiepagina ook extra geld in te zamelen met een minimum van €50,- .

Via de link naar jouw actiepagina kun bijvoorbeeld je vrienden, familie of collega’s vragen om jouw deelname te sponsoren. 

Kun of wil je niet wandelen?

Geen probleem! We organiseren een gezellige activiteit in het Leontienhuis. Dus wees welkom en schrijf je in.

Ben je deelnemer van het Leontienhuis en wil je meedoen? Overleg dan eerst met het team van het Leontienhuis. 

Save the date Charity Walk 2025

Datum: 21-09-2025

Ontvangst: 10.00 uur

Start Walk: 10:30 uur

Einde Walk: 13:00 uur

Samenzijn: 13:00 uur

Sfeerimpressie 2024

Voor inschrijven klik je hier! 
Vragen? Mail naar:
info@leontienhuis.nl

Wegwerkzaamheden

Vanaf 15 november t/m 28 november wordt er aan de B weg gewerkt en wordt deze opnieuw geasfalteerd. Dit betekent dat het Leontienhuis met de auto deze periode niet direct bereikbaar is. Met de fiets blijven we wel bereikbaar. Auto’s kunnen geparkeerd worden in de woonwijk direct achter het Leontienhuis. 

Ons advies is om de ‘Baronessenhof’ in te voeren in de navigatie en in deze straat de auto te parkeren. Steek vervolgens het bruggetje aan het einde van de straat over en ga naar rechts. Je loopt vervolgens tegen de achterzijde van het Leontienhuis aan. Loop links om de tuin heen om bij de hoofdingang te komen.