Op zaterdag 19 september 2026 komen we samen in beweging voor herstel tijdens de Leontienhuis Charity Walk & Ride. Doe je mee? Meld je aan en laat je sponsoren.
𝗧𝗿𝗶𝗴𝗴𝗲𝗿 𝘄𝗮𝗿𝗻𝗶𝗻𝗴: in deze videopodcast wordt gesproken over trauma en seksueel misbruik. Dit kan emotioneel belastend of triggerend zijn. Luister of kijk alleen als dit goed voelt voor jou, en neem gerust een pauze als dat nodig is.
Wegwerkzaamheden
Vanaf 15 november t/m 28 november wordt er aan de B weg gewerkt en wordt deze opnieuw geasfalteerd. Dit betekent dat het Leontienhuis met de auto deze periode niet direct bereikbaar is. Met de fiets blijven we wel bereikbaar. Auto’s kunnen geparkeerd worden in de woonwijk direct achter het Leontienhuis.
Ons advies is om de ‘Baronessenhof’ in te voeren in de navigatie en in deze straat de auto te parkeren. Steek vervolgens het bruggetje aan het einde van de straat over en ga naar rechts. Je loopt vervolgens tegen de achterzijde van het Leontienhuis aan. Loop links om de tuin heen om bij de hoofdingang te komen.