Doe je mee aan de Charity Walk & Ride 2026?

Op zaterdag 19 september 2026 komen we samen in beweging voor herstel tijdens de Leontienhuis Charity Walk & Ride. Doe je mee? Meld je aan en laat je sponsoren.

Workshop: Creatief met kralen

Even tijd om van je hoofd naar je hart te gaan. 🧡
We gaan samen creatief aan de slag met kralen. Met vrolijke kleuren maken we mooie kettingen en armbanden, terwijl we gezellig samen bezig zijn. Je leert de basis van het maken van een ketting of armband, waarna de mogelijkheden eindeloos zijn!

De workshop wordt begeleid door Mariëlle en Joos.

Wanneer: Vrijdag 7 augustus
Tijd: Van 13:30 uur tot 15:00 uur
Aanmelden: Via info@leontienhuis.nl

Datum
07 aug 2026
Verlopen!
Tijd
13:30 - 15:00

Meer Info

Meer Lezen
Locatie
Het Leontienhuis
Zuidplasweg 13, Zevenhuizen

Wegwerkzaamheden

Vanaf 15 november t/m 28 november wordt er aan de B weg gewerkt en wordt deze opnieuw geasfalteerd. Dit betekent dat het Leontienhuis met de auto deze periode niet direct bereikbaar is. Met de fiets blijven we wel bereikbaar. Auto’s kunnen geparkeerd worden in de woonwijk direct achter het Leontienhuis. 

Ons advies is om de ‘Baronessenhof’ in te voeren in de navigatie en in deze straat de auto te parkeren. Steek vervolgens het bruggetje aan het einde van de straat over en ga naar rechts. Je loopt vervolgens tegen de achterzijde van het Leontienhuis aan. Loop links om de tuin heen om bij de hoofdingang te komen.Â