Logo Leontien Huis club van 100

Eind 2015 is de Club van 100 Leontienhuis opgericht. Dit is een businessclub waar plaats is voor 4 founders en 100 leden dit het Leontienhuis voor tenminste 1 jaar willen steunen

Wij zijn enorm trots en blij dat de Staatsloterij www.staatsloterij.nl, C&A www.c-and-a.com, Volker Wessels www.volkerwessels.com en Vereniging het Verschil www.vereniginghetverschil.nl founders zijn.

logo staatsloterij logo calogo site 2 vhvlogo volkerwessels site 2

De volgende bedrijven zijn lid van de Club van 100 Leontienhuis:

  1. Rabobank www.rabobank.nl
  2. Rabobank www.rabobank.nl
  3. DVDW Advocaten www.dvdw.nl
  4. Electro Cirkel (Calex) www.elektrocirkel.com
  5. De Haij & Van der Wende Advocaten www.haijwende.nl
  6. KH Chemicals www.khchemicals.com
  7. Viega Nederland B.V. www.viega.nl
  8. Nautica Binnenscheepvaart B.V. www.nautica.com
  9. OriGENE Concepts B.V. www.lagerugklachten.nl
  10. Interpolis www.interpolis.nl
  11. Aad van Loon Sport www.aadvanloonsport.nl
  12. Philips Accountants www.philipsaccountants.nl
  13. MTI Network www.mtinetwork.com
  14. Wolky www.wolky.com
  15. BMW Dubbelsteyn www.dubbelsteyn.nl
  16. Quinso B.V. www.quinso.com
  17. Natural Power Seed
  18. De Nederlandse Energie Maatschappij B.V. www.nle.nl
  19. Bouw- en Aannemingsmaatschappij Van Omme & De Groot B.V. www.vanommedegroot.nl
  20. Blok Hoveniers www.blokhoveniers.nl
  21. Smit & Dorlas Koffiebranders www.smitdorlas.nl
  22. Rendez Vous www.rendezvous.nl
  23. Dubo Techniek www.dubotechniek.nl 
  24. Schoonmaakgroothandel BV www.4T.nu
  25. Nalta Group www.naltagroup.nl 
  26. Rabobank Gouwestreek www.rabobankgouwestreek.nl 
  27. Fundbird
  28. Willem Renes www.renes.nl 
  29. Chapeau Holding

In de Club van 100 is nog plaats voor nieuwe leden. Wilt u het Leontienhuis steunen door middel van een vast bedrag van 100 euro per maand? (In het kader van maatschappelijk verantwoord ondernemen is belastingaftrek mogelijk). Meld u zich dan nu aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Ook voor vragen, opmerkingen of meer informatie kunt u terecht bij Jeannette Donken, 06-42602547.

Graag doet het Leontienhuis iets terug voor de leden van de Club van 100 Leontienhuis:

  • Vermelding van het (bedrijfs)logo op het sponsorbord bij het Leontienhuis
  • 2 a 3 netwerkactiviteiten per jaar voor alle leden van de Club van 100, zoals deelname aan Leontien Charity Ride. Dit is een volledig verzorgde en uitdagende fietstocht van 125 km met als afsluiting een gezellige borrel/barbecue bij het Leontienhuis.

De Vlinder

"Een vlinder symboliseert verandering; vanuit de ogenschijnlijk levenloze cocon wordt een fragiele schoonheid geboren. Ook voor mensen met een eetstoornis is deze verandering mogelijk!"